Video

Rebecca
· Nigeria

Rebecca z Nigerii

Ciężkie prześladowania chrześcijan na północy Nigerii trwają nieprzerwanie od wielu lat. Terroryści islamscy celowo zabijają mężczyzn i niszczą wszystko na swojej drodze. Dziesiątki tysięcy wdów i sierot usiłują odbudować swoje życie pośród zgliszcz.

JohnChau

John Chau - młody człowiek bezgranicznie oddany Chrystusowi

„Może myślicie, że jestem szalony. Uważam jednak, że warto głosić Jezusa tym ludziom”. Jako nastolatek John Chau odczuł Boże powołanie, aby zanieść ewangelię ludowi zamieszkującemu wyspę Sentinel Północny. Przez dziewięć lat przygotowywał się do wyjazdu.

Jak_owce_miedzy_wilkami
· Afganistan

Jak owce między wilkami – sytuacja chrześcijan w Afganistanie

Wywiad z ekspertem ze Stanów Zjednoczonych nt. ostatnich wydarzeń w Afganistanie i ich wpływu na sytuację wyznawców Chrystusa w tym kraju.

Torturowany-z-powodu-Chrystusa-mini

Torturowany z powodu Chrystusa

Ukazał się długo oczekiwany film: „Torturowany z powodu Chrystusa” – niezwykle poruszająca historia o życiu i służbie Richarda Wurmbranda – człowieka całkowicie oddanego Ewangelii Jezusa Chrystusa, dla której znosił on wprost niewyobrażalne cierpienia.

nigeria-5-christians-killed
· Nigeria

Pięciu chrześcijan straconych w Nigerii

W odpowiedzi na zamordowanie pięciu kolejnych chrześcijan w Nigerii stańmy do modlitewnego boju i okazujmy naszym braciom i siostrom w Chrystusie na północy Nigerii wszelkie możliwe wsparcie.

nigeria_genocide
· Nigeria

Ludobójstwo chrześcijan na północy Nigerii, o którym świat milczy

Islamistyczni terroryści z Boko Haram oraz ludu Fulbe systematycznie mordują chrześcijan i dążą do ustanowienia islamskiego kalifatu w Nigerii. Wielcy tego świata milczą.