Video

JohnChau

John Chau - młody człowiek bezgranicznie oddany Chrystusowi

„Może myślicie, że jestem szalony. Uważam jednak, że warto głosić Jezusa tym ludziom”. Jako nastolatek John Chau odczuł Boże powołanie, aby zanieść ewangelię ludowi zamieszkującemu wyspę Sentinel Północny. Przez dziewięć lat przygotowywał się do wyjazdu.

Jak_owce_miedzy_wilkami
· Afganistan

Jak owce między wilkami – sytuacja chrześcijan w Afganistanie

Wywiad z ekspertem ze Stanów Zjednoczonych nt. ostatnich wydarzeń w Afganistanie i ich wpływu na sytuację wyznawców Chrystusa w tym kraju.

Torturowany-z-powodu-Chrystusa-mini

Torturowany z powodu Chrystusa

Ukazał się długo oczekiwany film: „Torturowany z powodu Chrystusa” – niezwykle poruszająca historia o życiu i służbie Richarda Wurmbranda – człowieka całkowicie oddanego Ewangelii Jezusa Chrystusa, dla której znosił on wprost niewyobrażalne cierpienia.

nigeria-5-christians-killed
· Nigeria

Pięciu chrześcijan straconych w Nigerii

W odpowiedzi na zamordowanie pięciu kolejnych chrześcijan w Nigerii stańmy do modlitewnego boju i okazujmy naszym braciom i siostrom w Chrystusie na północy Nigerii wszelkie możliwe wsparcie.

nigeria_genocide
· Nigeria

Ludobójstwo chrześcijan na północy Nigerii, o którym świat milczy

Islamistyczni terroryści z Boko Haram oraz ludu Fulbe systematycznie mordują chrześcijan i dążą do ustanowienia islamskiego kalifatu w Nigerii. Wielcy tego świata milczą.

Invite_prisoner_mini

Zaproś na święta więzionego chrześcijanina

Wiele tysięcy chrześcijan jest obecnie więzionych z powodu swej wiary. Czas kwarantanny, związanej z epidemią Covid-19, może pomóc nam się z nimi w niewielkim stopniu z nimi utożsamić.