Podkasty

Czas prześladowanych

Zapraszamy na nowy cykl audycji Radia Chrześcijanin (poświęconych prześladowaniu wyznawców Chrystusa) z udziałem przedstawiciela Głosu Prześladowanych Chrześcijan. Emisja w piątki o 13:00 i powtórka o 19:30.

Wykład pastora Erica Foley'a

Wykład pastora Erica Foley'a, który wraz z żoną niesie niestrudzenie ewangelię do Korei Północnej, wygłoszony 24 maja 2017 r. w Łodzi.

Pastora Erica Foley'a i jego żonę dr Hyun Sook Foley gościliśmy ponownie w maju 2017 roku w Polsce. Tym razem towarzyszyły im dwie chrześcijanki, które uciekły z Korei Północnej.

Wykład: Nie niszcz swojej przyszłości swoją przeszłoscią

Wykład pastora Vrezha Babakhaniego, który od ponad trzydziestu lat służy Bogu, głosząc ewangelię wśród ludności perskojęzycznej na całym świecie, wygłoszony 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Świadectwo pastora Vahika Abramiana, więzionego za wiarę w Jezusa

Świadectwo pastora Vahika Abramiana, który wraz z żoną założył sieć kościołów domowych w Iranie, wygłoszone 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Świadectwo Soni Abramian, więzionej za wiarę w Jezusa

Świadectwo Soni Abramian, która wraz z mężem założyła sieć kościołów domowych w Iranie, wygłoszone 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład 1 z Konferencji GPCh w Ustroniu

Maciej Wilkosz, prezes GPCh, przedstawia sytuację prześladowanych chrześcijan na świecie i na przykładzie apostoła Pawła pokazuje, jak ważne jest wyjście im naprzeciw, by udzielić im pomocy.