Wdzięczni rodzice dziękują za paczki świąteczne, które sprawiają dzieciom wielką radość

Burkina Faso · Opublikowano
20230627_-_3a

Czerwiec powitał nas wyższymi temperaturami i każdy z nas czeka z utęsknieniem na polskie lato. Tymczasem dostajemy zdjęcia z Burkiny Faso, gdzie na przełomie grudnia 2022 i stycznia 2023 nasi lokalni partnerzy dostarczyli świąteczne paczki dla tysiąca dzieci! I chociaż te miesiące są w Burkinie nazywane zimnymi, to temperatura wynosi tam wtedy około 25 stopni Celsjusza.

Mariam, matka jednego z chrześcijańskich uchodźców – nastolatka, który otrzymał świąteczną paczkę, mówi: „Chcę Wam dzisiaj podziękować. Jestem taka szczęśliwa. Dziękuję Bogu, bo przemówił do serc darczyńców, a oni wysłali do nas pomoc. Po raz kolejny nasze dzieci dostały świąteczne paczki, jedzenie i koce. Dziękuję Bogu i dziękuję Wam, bo pomogliście nam. W zeszłym roku zrobiliście to samo i nie zapominacie o nas. Troszczycie się o nas, pomagacie nam w naszym bólu. Niech Bóg Was błogosławi, niech On będzie z Wami, abyście odnosili zwycięstwo w swoim życiu. W naszych sercach jest ogromna radość, jeszcze raz – dziękujemy Wam!”

Dziękujemy Bogu, że pomimo zagrożenia atakami, zaminowanych dróg, lokalna ekipa dotarła do dzieci chrześcijańskich uchodźców i poprzez ten dar wywołała na ich twarzach uśmiech oraz po raz kolejny zapewniła ich, że chrześcijanie modlą się o nich i troszczą.


Więcej informacji z Burkina Faso: